Wybieramy nowoczesne dodatki do biura

Wybieramy nowoczesne dodatki do biura

 

 

Często mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach – dotyczy to nie tylko mody, ale również wystroju wnętrz. Dlatego też nawet niewielkie dodatki mogą sprawić, że pomieszczenie, w którym się przebywa, zyskuje nowy i odświeżony wygląd. Wiele osób uważa, że to właśnie one są mistrzami drugiego planu. Jakie dodatki wybrać, by biuro stało się bardziej nowoczesne i stylowe?

 

Oryginalna lampa

 

Bez dobrego oświetlenia nie obejdzie się ani dom, ani biuro. Lampa biurkowa nie tylko doskonale oświetli biurową przestrzeń, ale może też pełnić funkcje estetyczne. Obecnie bardzo modne są modernistyczne lampy wykonane z tworzyw sztucznych. Dostępne są w różnych kolorach – czarnym, białym, czerwonym i wielu innych. Tego typu lampy mają proste kształty i minimalistyczny design, który przykuwa uwagę.

 

Ze względy na to, że lampy są wykonane ze sztucznych tworzyw, można je wygiąć w dowolny kształt. Niektóre z nich są dodatkowo wyposażone w kilka stopni jasności świecenia, dzięki czemu pracownik może dostosować urządzenie do swoich potrzeb.

 

Ciekawy organizer

Busy day dat the office

Aby zapanować nad stosem dokumentów, garścią długopisów, ołówków, zszywaczem czy spinaczami, niezbędne są specjalne organizery. Tak naprawdę organizer jest w biurze równie ważny, co lampka. Bez niego na biurkach pracowników będzie panował chaos, co nie jest dobrą wizytówką dla całej firmy. Wbrew pozorom, organizer wcale nie musi mieć nieciekawego designu. Dziś możemy wybierać spośród modeli o różnych kształtach, kolorach i tworzywach, z których zostały wykonane. Bardzo nowoczesne są organizery wykonane z metalowej siatki – najlepiej, jeśli będą też posiadały kilka przegródek, gdzie zmieszczą się nie tylko długopisy czy linijki, ale również pozostałe, niezbędne przybory biurowe.

 

Elegancki wizytownik

 

Wizytownik to dodatek, dla którego warto znaleźć odrobinę wolnej przestrzeni dla biurku. Może stać się schowkiem nie tylko dla wizytówek, ale również niewielkich ulotek czy folderów. To bardzo pomocny gadżet, zwłaszcza dla pracowników, którzy na co dzień mają kontakt z klientami. Bardzo nowocześnie, ale jednocześnie stylowo, prezentują się wizytowniki mosiężne lub metalowe, które dodatkowo ozdabia figurka, np. w kształcie ptaka. Dobrze wyglądają również wizytowniki ze skóry lub eko-skóry wzmacniane aluminiową blaszką, na której można wygrawerować dowolny wzór lub napis. Tego typu wizytowniki można znaleźć w specjalistycznych sklepach biurowych, mi.in w PasażuBiurowym.pl http://www.pasazbiurowy.pl/wyposazenie-biura-meble-13090-k, które cechuję się wyrafinowaną formą i wyjątkowym stylem, który pasuje do każdego eleganckiego biura.

 

Notatnik do zadań specjalnych

 

Zwykłe, kolorowe karteczki przyklejone do obudowy monitora nie wyglądają zbyt elegancko. Dlatego lepiej zainwestować w specjalny notatnik – bardzo nowoczesne są m.in. notatniki metalowe lub stalowe. Niektóre z nich można nawet przymocować do ściany przy użyciu kilku śrubek. Dzięki niemu osoby w biurze nie zapomną o ważnych kwestiach, a ścianę ozdobi oryginalny, rzadko spotykany dodatek. Stal, zwłaszcza w połączeniu z czernią lub bielą, wygląda niezwykle nowocześnie, ale też profesjonalnie i stylowo. Wbrew pozorom, nowoczesność to bardzo pozytywna cecha – to niekierowanie się utartymi schematami oraz podążanie za nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami, co jest obecnie w cenie.

Dodaj komentarz