Dlaczego trzeba się szkolić?

szkolenie dla firm

Minęły już czasy, gdy dyplom ukończenia studiów wyższych wystarczał, by zdobyć upragnioną pracę. Rosnąca liczba osób z tytułem magistra sprawia, że pracodawcy mogą wybrać najlepszego kandydata spośród wielu aplikujących na dane stanowisko. Ważne są więc dodatkowe umiejętności i kompetencje. Można je zdobyć zapisując się na kurs lub szkolenie. Jakie szkolenie wybrać? Oferta edukacyjna jest tak … Czytaj dalejDlaczego trzeba się szkolić?

Studia ekonomiczne – przyszłościowy kierunek

student na sali

  Jednym z najczęściej wybieranych przez maturzystów kierunków studiów jest ekonomia. Dyktowane jest to przede wszystkim perspektywami zatrudnienia i dosyć wysokim wynagrodzeniem. Każdego roku uczelnie mające w ofercie ten kierunek, przyjmują na studia rzesze słuchaczy zainteresowanych finansami i gospodarką. Czy studia ekonomiczne to rzeczywiście przyszłościowy kierunek?   Charakterystyka studiów Studia ekonomiczne obejmują szeroki zakres materiału … Czytaj dalejStudia ekonomiczne – przyszłościowy kierunek

Porozmawiajmy o szkoleniach – dlaczego warto inwestować w siebie?

To, jak ukształtuje się życie każdego człowieka zależy od jego indywidualnego podejścia i ambicji. Sukces zawodowy uzależniony jest przede wszystkim od chęci, zaradności, ale również inwestycji. Niejednokrotnie, hasło ‘najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie’ się sprawdza. Nie trzeba od razu grubych milionów, żeby podnieść własne kwalifikacje – chodzi o działanie! Większość ludzi nie przywiązuje zbyt … Czytaj dalejPorozmawiajmy o szkoleniach – dlaczego warto inwestować w siebie?

Czym są dobre praktyki zarządzania procesami biznesowymi?

Zarządzanie procesami biznesowymi powinno przebiegać zgodnie z założeniami business proces managment (BMP), czyli pod stałą kontrolą poprawności ich realizacji. Procesy biznesowe to stały element działań firmy, które powinny być szczegółowo planowane. Przysłowiowe trzymanie ręki na biznesowym pulsie, pozwala szybko reagować na zmiany. Jakie praktyki nazywa się dobrymi? Czym jest zarządzanie procesami biznesowymi? Zarządzanie procesami biznesowymi … Czytaj dalejCzym są dobre praktyki zarządzania procesami biznesowymi?

Ukończyłem MBA – co to oznacza?

Jeżeli jesteś absolwentem słynnych na całym świecie studiów podyplomowych MBA, to znaczy, że możesz posługiwać się prestiżowym tytułem Master of Business Administration. Ukończenie renomowanej podyplomówki już samo w sobie jest sukcesem, lecz niewątpliwie rozpocznie też pasmo kolejnych triumfów – z błyskawicznym awansem i podwyżką na czele. MBA – dlaczego warto uzyskać ten tytuł? Przede wszystkim … Czytaj dalejUkończyłem MBA – co to oznacza?

Zastosowanie metod zarządzania projektami

Zarządzanie projektami to niezwykle ważny aspekt każdego współczesnego przedsiębiorstwa, dzięki któremu można osiągnąć wyższe zyski, zminimalizować ryzyko związane z realizacją projektu oraz skutecznie zaplanować wszystkie działania. Jak odbywa się zarządzanie projektami i w jaki sposób można zastosować metody z nim związane?

Czytaj dalejZastosowanie metod zarządzania projektami